ACCESS BARS® 

Dnešní změnou, měníme svou budoucnost, jen na nás záleží, jakou budoucnost si                                                                vytvoříme.


                        Jak by se vám líbilo, zmáčknout tlačítko a zbavit se všeho nepříjemného? 
                                             Vypnout hlavu a jen nechat energii plynout.

 Access Bars - otevírají nové možnosti, mění to co jste si mysleli, že není možné změnit. 

je to metoda, která umožňuje rychlou cestou rozpustit omezení, která se nám nastřádala, změnit naše vnímání a účinně odblokovat to, co je třeba. Jedná se o sadu nástrojů a procesů, které jsou sestaveny tak, aby každému otevřely vědomí.  Bars zahrnuje 32 bodů na hlavě, které zlehka držíme, aktivujeme energii, tělo začíná relaxovat a uvolňovat věci, které vás drží zaseknuté. Díky této metodě se mohou změnit věci o kterých jste si mysleli, že jsou nezměnitelné - tělo - mysl - zdraví  a ještě mnohem více. Body v nichž jsou nashromážděny všechny naše myšlenky, nápady, přesvědčení, obavy, emoce a postoje, o kterých jsme během všech životů nabyli dojem, že jsou důležité. Pomocí jemných doteků těchto bodů, rozproudíme energii, můžeme změnit co je třeba, u každého je to jiné, každý řeší to své a proto je tato metoda vhodná pro každého, kdo si to dovolí. 

Sezení Bars je jako DELETE na našem počítači. Barsy nemohou nikomu ublížit a co nejhoršího se může stát ? Užijete si úžasnou relaxační masáž.

Metoda se provádí v leže na lehátku, klient je oblečen a pracuje se jemnými doteky na hlavě. 

účinky 

 - nastartování samoléčebných procesů           

 - uvolnění stresu a napětí

 - odbourání únavy a vyčerpanosti 

 - vhodné pro každého, bez omezení věku a pohlaví

 - to co nefunguje odchází

 - více vědomí a nové nekonečné možnosti


                                                                       CO VŠE JE MOŽNÉ ?

                                                            JAKÉ JINÉ MOŽNOSTI TU JSOU ?
                 ACCESS FACELIFT®


                       Jak je možné vypadat mladší a při tom se cítit skvěle?

            Tuto blahodárnou energii pro obličej a tělo miluji, vím jak moc prospívá tělu i duchu.

Jak by se Vám líbilo, cítit se skvěle, vypadat mladší, nechat se rozmazlovat, odpočívat a ještě k tomu relaxovat ? Jak odvrátit příznaky stárnutí obličeje a těla pomocí energie a metody Access Facelift ? Jedná se o další metodu z řady Access Consciousness®. Pomocí této metody se budete cítit mladě a svěže. Náš obličej, je odrazem našeho života, vše co děláme, jak žijeme a co se nám děje,  je znát na našem obličeji a na našem těle. Obličej, je na  první pohled odrazem naší nálady, starostí, stresu, únavy a bolesti. Stejně jako Access Bars, je Access Facelift  jemná dotyková metoda, při níž se aktivují energetické body obličeje a to umožňuje, přirozený tok energie obličeje, i celého těla. Zároveň se uvolňuje napětí  a stres. Dochází k celkovému zlepšení duševní pohody a viditelnému zlepšení vzhledu pokožky, i omlazení vnitřních orgánů. Facelift, má blahodárný vliv na celé tělo a pomocí energie startuje samoléčebný proces.  Metoda je vhodná pro muže i ženy, všechny věkové kategorie. Následnou aplikací se účinky zvyšují. Já osobně facelift miluji a doporučuji rozhodně vyzkoušet.