Access - tělesné procesy

Access - tělesné procesy

                               

                            Práce s energií a komunikací tělaACCESS - tělesné procesy - práce s energií a komunikací těla. Tělesné procesy - jsou různé  metody , které dokáží změnit chronické i akutní bolesti, uvádí tělo do harmonie a rovnováhy,  tudíž do procesu samoléčení.  Pokud začneme se svým tělem komunikovat, ono si samo řekne co potřebuje. Změna přístupu k sobě a svému tělu nám změní život.

TSS - trojnásobné sekvenční procesy - když se někdo zasekne, takzvaně na místě a nemůže dál, stále se vrací k nějaké události, nemůže zapomenout, pro lidi s nějakým traumatem.

BIOMIMETICKÁ A BIOMIMETRICKÁ  MIMIKA - jako děti napodobujeme, pak se snažíme přizpůsobit, pochopit, to vše se uzamkne do našeho těla a tato metoda nám pomáhá být opět sami sebou.

BUNĚČNÁ PAMĚŤ -  mnoho bolesti v našem těle je výsledkem zranění, které jsme měli jako děti, ani o tom nevíme, pomocí této metody odblokujeme buňky, aby mohly dál dělat, to co mají k samouzdravení.

MTVSS -  je jedním z nejdynamičtějších tělesných nástrojů v Accessu. Je nástrojem k odstranění téměř jakéhokoli způsobu, jak tělo nefunguje, tak jak má. Klíčem je následovat energii osoby, jejíž tělo si řekne, kam umístit ruce. Tento proces se dělá dvěma způsoby, na celé tělo nebo na posílení jednotlivých funkcí imunitního systému.

OBNOVA IMUNOCYTÓZY - pro obnovení imunitního systému, souvisí s bílými krvinkami. Pro přežití chemoterapie s lehkostí.

ZDROJOVÉ POLE PRO ELIMINACI A VYHLAZENÍ TOXICKÝCH AMALGÁMU - pro lehké odstranění.
 
Všechny metody Access patří do skupiny Access Consciousness® 


JAK SI UŽÍVAT ŽIVOT S LEHKOSTÍ ?