Blog

Ráda bych se podělila o můj první rozhovor na téma ACCESS BARS, který byl pro ŽENYSRO. Velice mne potěšil velký zájem o tuto metodu, jsem vděčná za tyto možnosti a přístup k vědomí, všem co si to dovolí.

Můj nový život

                                 S lehkostí, radostí a slávou

Jak nastala ta změna

 V červnu roku 2018, jsem změnila svůj život a v té době jsem jsem měla i svou první osobní zkušenost s metodou Access Bars. První zkušenost, kdy jsem po sezení úžasně odpočinutá a zrelaxovaná, měla pocit, jako bych se po dlouhé době zhluboka nadýchla, nevěděla jsem přesně co,  jen jsem věděla, že něco je jinak. To byl důvod, proč jsem se hned objednala na svůj první kurz a chtěla se tu úžasnou metodu naučit a umožnit i svým klientům, aby si to mohli dopřát stejně jako já. V kombinaci s masážemi jde o 100% péči, jak se starat o hlavu a tělo zároveň. Já osobně si dopřávám masáž i sezení Access pravidelně, téměř každých 14.dní. Můj život se opravdu otočil naruby a to doslova. Dále  jsem pak absolvovala kurz  Access facelift + Access tělesné procesy. Je to již dva roky, co jsem přidala tyto metody do svého života a praxe. Vidím úžasné změny a pokroky u sebe i u svých klientů. Prošla jsem různými metadami, žádná z nich však nebyla, tak jednoduchá a účinná. Jediné co mohu doporučit je VYZKOUŠET, minimálně můžete zažít úžasnou hluboce relaxační  masáž hlavy, obličeje nebo těla.


JINÝ ŽIVOT NEMÁM

Život se zpomalil

18.4.2020

Už je to měsíc, co se svět zpomalil,  změnil se život většiny  z nás.

Já patřím mezi ty co měli najednou čas a co teď, co s ním ?

Co dělat a nedělat, zvláštní, někdo rozhodl o mém životě a všechno je jinak. Nejprve jsem byla rozlobená na celý svět, lépe řečeno slušně, fakt naštvaná, co se to děje ?  Kdo má právo rozhodovat o tom, co je pro mě dobré a co ne ? Jak mi někdo může zakazovat, co můžu dělat, když já cítím, že pro mě je to lež ?

Pak přišly otázky, jak můžu pomáhat, jak být užitečná ? Umím přece šít, tak bych měla ......,ovšem necítila jsem to, jako přínos pro mne, co jiného je možné, co by bylo přínosem pro mne a zároveň pro ostatní?

Druhý týden útlum, spousta lidí šije, ti další vaří, pečou a uklízejí, to fakt není to, co dělá radost mně, co bych mohla dělat teď, z toho všeho co mám ráda ? Můžu chodit na vycházky, můžu se věnovat sobě, bude toto ovšem přínosem i pro ostatní? A proč ne ? Jakým přínosem můžu být, když budu sama sebou ? Po dvou týdnech přišel ten nápad, ano baví mě mimo jiné pohyb, cvičení, a přesně to by mohlo být přínosem i pro jiné. Ovšem má to jeden háček, udělat krok ze svého pohodlí, vykročit ze své komfortní zóny, jak se tomu říká a vkročit do online světa živým cvičením.

Ano rozhodnutí jednoduché, ne však ten první krok, jak to bude vypadat ? co když se nikdo nepřipojí ? komu to poslat ?................  

Co když to jednoduše budu dělat pro sebe a když se někdo přidá, tak super.  Pak se to najednou stalo, natočila jsem prví lekci a pak druhou a cvičíme dál. 

Jsem šťastná a vděčná za to, že jsem našla tu odvahu a udělala ten první krok a teď dělám ten druhý a píšu. 

Život je jiný, změnilo se mnoho, jen to, že ho mám ve svých rukách a volby jsou na mně, to je stále stejné. Mohla bych sedět doma nadávat, vztekat se a být naštvaná, to není moje volba, jen já můžu změnit svůj postoj, svůj čas tady a své volby. Včerejšek je pryč, zítřek daleko a proto dnešek chci využít naplno.

A tak cvičím online pětkrát v týdnu, chodím a fotím krásy okolo nás a dělám tím radost ostatním a rozhodla jsem se psát. Ano začala jsem dělat věci, které jsem nikdy nedělala, moc mě to baví a dělá mi to radost a podle reakcí i ostatním. Chci si jednoduše užívat každý den naplno, ano jiný život nemám a tak to prostě je a já chci žít za každou cenu tady a teď.

Kolikrát už jsme slyšeli, dělej co tě baví , buď šťastný a užívej si, dnešek už se nikdy nevrátí.

ANO A JÁ PŘIDÁVÁM DĚLEJ TO PRO SEBE a když to změní tvůj život má to smysl a když to změní život někomu  dalšímu, tak je to bonus nebo malá výhra ?