Masáže 

     JSEM  ODBORNÝ PORADCE   

 firmy    JUST  +  NAHRIN

Pokud vás zajímá vaše zdraví a švýcarská kvalita 

Respekt k přírodě
Záruka kvality
Švýcarské produkty

Tak jsem tu pro vás - jako odborný poradce, já osobně tyto produkty používám již více než 15 let a ráda poradím a předám své zkušenosti.

Možné druhy masáží

                                                                                     

                                              

Masáže  - masáž propojená s energií, prováděná kvalitními oleji a bylinkovými krémy švýcarské firmy, dále používám při masážích drahé kameny, baňky, lávové kameny a kvalitní domácí med. V masáži propojuji různé techniky, každý si vybere co je mu nejbližší.

Aroma masáž-aromaterapie

doslova znamená léčba pomocí vůně. Relaxační masáž se provádí jemnými tahy pomocí léčivých éterických olejů. Éterické oleje jsou vonné výtažky rostlin, získávají se lisováním za studena. Mezi oblíbené patří - citrusy, levandule,cedrové dřevo, pokožka po masáži nejen krásně voní, ale zůstává jemná a svěží.

Breussova masáž

je jemná energetická masáž zad v oblasti páteře. Provádí se pomocí třezalkového oleje, který ve spojení se speciálními hmaty uvolňuje meziobratlové ploténky. Zároveň uvolňuje nervy, které vycházejí do celého těla. Třezalkový olej se rychle vpíjí do pokožky a doslova regeneruje meziobratlové ploténky. Breussova masáž bývá součástí komplexní terapie - Dornova metoda, která je výborná pro odstranění příčin bolesti zad.

Medová detoxikační masáž


je velice stará a osvědčená léčitelská metoda. Prakticky ve všech kulturách byl a je med využíván, nejen jako zdroj potravy, ale i jako přípravek k léčení. Medovou masáž využívala i Kleopatra. Med se používá teplý a během masáže zbavuje tělo odpadních látek, mění se struktura a barva medu v závislosti na množství toxinů v těle. A proto má blahodárný vliv na celé tělo.

Regenerační - klasická masáž


kam patří i sportovní masáž. Působí na svaly, uvolňuje napětí a odstraňuje jejich ztuhlost. Obnovuje přirozenou pružnost těla a zlepšuje prokrvení. Vhodná je spíše pro sportovce, ale též urychluje regeneraci po úrazech.

Energetická masáž


jeden z mnoha systémů práce s energií. Energie je všude kolem nás, celý svět je energie.  Harmonizuje se energie tělu přirozená. Když se tělo zharmonizuje a začne proudit energie, začnou fungovat jeho samočistící, samoléčebné a regenerační schopnosti.

- s pomocí kamenů lávových a drahých ( křišťálu ) se energie násobí

- s pomocí baněk se uvolňuje lymfa a energetické dráhy těla

Kineziotaping


lepení různobarevných pásek, patří dnes k velké oblibě. Prodlužuje uvolňující účinek masáží. Jiným způsobem řeší svalové problémy, cílem je zmírnit bolest, zvětšit rozsah pohybu, urychlit hojení nebo sval stále aktivovat. Pásky jsou bavlněné, elastické a mají vlastnosti lidské kůže. Pomocí tejpu se dají řešit i dysfunkce a deformity. Obnovuje se lymfatický systém a krevní oběh.

Lymfatické  masáže


lymfatické masáže jsou prospěšné pro správné fungování každého těla, umožňují snadný průchod lymfy. Díky lymfě dochází ke zmírnění celulitidy, usnadňuje se detoxikace a zabraňuje se otokům těla.


Vacupress


jedná se o lymfatickou masáž, která se provádí pomocí baňky, jež zajišťuje podtlak, tato masáž skvěle funguje jako prevence proti křečovým žilám, pozitivně působí na celulitidu a strije, prokrvuje podkoží a okysličuje pokožku. Pokožka se tak stává jemná a svěží.


Konzultace v oblasti výživy a zdraví 

                                                                                                                            

- úprava jídelníčku a očista ( vegetariánství, veganství, vitariánství-raw , paleo )

- jak využívat energii ve svůj prospěch - Su-jok - první pomoc na ruce

-  poradenství v oblasti bylinných krémů a aromaterapie

- produkty pro zdraví 

- využití pokladů země - houby REISHI - královny bylin, houby dlouhověkosti a věčného mládí