Energetické masáže 

Energetické masáže  - masáž uvolňuje a regeneruje tělo, energetická intuitivní masáž k uvolnění energí                                                                                           těla.

     Použítí baňky znásobuje uvolnění napětí, stresu  a  detoxikace těla. K masážím používám kvalitní                                                                            přírodní  oleje a bylinkové krémy.

                          Kineziotaping


Lepení různobarevných pásek, patří dnes k velké oblibě. Prodlužuje uvolňující účinek masáží. Jiným způsobem řeší svalové problémy, cílem je zmírnit bolest, zvětšit rozsah pohybu, urychlit hojení nebo sval stále aktivovat. Pásky jsou bavlněné, elastické a mají vlastnosti lidské kůže. Pomocí tejpu se dají řešit i dysfunkce a deformity. Obnovuje se lymfatický systém a krevní oběh.
Vacupress - lymfatická masáž pomocí baňky


Jedná se o lymfatickou masáž, která se provádí pomocí baňky, jež zajišťuje podtlak, tato masáž skvěle funguje jako prevence proti křečovým žilám, pozitivně působí na celulitidu a strije, prokrvuje podkoží a okysličuje krev, zlepšuje stav pokožky a celkový stav lymfy. Baňkou se vytváří podtlak a pohybuje se s ní  po těle, nejedná se o  přikládání baněk. Pokožka se tak stává jemná a svěží.