Masáže 

        Masáže  - masáž uvolňuje a regeneruje tělo,  nejraději mám intuitivní masáž k uvolnění energie.

Použítí kamenů a baňky znásobuje uvolnění napětí, stresu  a  detoxikace těla. K masážím používám                                                                    kvalitní přírodní oleje.

Aroma masáž-aromaterapie

doslova znamená léčba pomocí vůně. Relaxační masáž se provádí jemnými tahy pomocí léčivých éterických olejů. Éterické oleje jsou vonné výtažky rostlin, získávají se lisováním za studena. Mezi oblíbené patří - citrusy, levandule,cedrové dřevo, pokožka po masáži nejen krásně voní, ale zůstává jemná a svěží.

Breussova masáž

je jemná energetická masáž zad v oblasti páteře. Provádí se pomocí třezalkového oleje, který ve spojení se speciálními hmaty uvolňuje meziobratlové ploténky. Zároveň uvolňuje nervy, které vycházejí do celého těla. Třezalkový olej se rychle vpíjí do pokožky a doslova regeneruje meziobratlové ploténky. Breussova masáž bývá součástí komplexní terapie - Dornova metoda, která je výborná pro odstranění příčin bolesti zad.

Medová detoxikační masáž


je velice stará a osvědčená léčitelská metoda. Prakticky ve všech kulturách byl a je med využíván, nejen jako zdroj potravy, ale i jako přípravek k léčení. Medovou masáž využívala i Kleopatra. Med se používá teplý a během masáže zbavuje tělo odpadních látek, mění se struktura a barva medu v závislosti na množství toxinů v těle. A proto má blahodárný vliv na celé tělo.

Regenerační - klasická masáž


kam patří i sportovní masáž. Působí na svaly, uvolňuje napětí a odstraňuje jejich ztuhlost. Obnovuje přirozenou pružnost těla a zlepšuje prokrvení. Vhodná je spíše pro sportovce, ale též urychluje regeneraci po úrazech.

Energetická masáž


jeden z mnoha systémů práce s energií. Energie je všude kolem nás, celý svět je energie.  Harmonizuje se energie tělu přirozená. Když se tělo zharmonizuje a začne proudit energie, začnou fungovat jeho samočistící, samoléčebné a regenerační schopnosti.

- s pomocí kamenů lávových a drahých ( křišťálu ) se energie násobí

- s pomocí baněk se uvolňuje lymfa a energetické dráhy těla

Kineziotaping


lepení různobarevných pásek, patří dnes k velké oblibě. Prodlužuje uvolňující účinek masáží. Jiným způsobem řeší svalové problémy, cílem je zmírnit bolest, zvětšit rozsah pohybu, urychlit hojení nebo sval stále aktivovat. Pásky jsou bavlněné, elastické a mají vlastnosti lidské kůže. Pomocí tejpu se dají řešit i dysfunkce a deformity. Obnovuje se lymfatický systém a krevní oběh.
Vacupress - lymfatická masáž pomocí baňky


jedná se o lymfatickou masáž, která se provádí pomocí baňky, jež zajišťuje podtlak, tato masáž skvěle funguje jako prevence proti křečovým žilám, pozitivně působí na celulitidu a strije, prokrvuje podkoží a okysličuje pokožku. Baňkou se pohybuji po těle, nejedná se o  přikládání baněk. Pokožka se tak stává jemná a svěží.