Dopřej si svůj VIP DEN 

a staň se

 Královnou a modelkou na jeden den    

JSEM ZAKLADETELKOU TOHOTO PROJEKTU A ZVU TĚ DO PROSTORU, KDE MŮŽEŠ BÝT TOU, KTEROU JSI MOŽNÁ JEŠTĚ NIKDY NEBYLA. TOU, KTERÁ ZÁŘÍ ŠIROKO DALEKO.
 
Propojení metody Access Facelift, facilitace a focení, je jednoduše zázračné.                              
DEN, KTERÝ  TI ZMĚNÍ ŽIVOT.  DEN, KDY VŠECHNO JE MOŽNÉ.
Zažiješ den, kdy se změní  každodenní realita, den - který bude jen PRO TEBE,
den, kdy jiskřivá energie a smích vytvoří prostor, kde všechno je možné,  tvoje energie bude nepřehlédnutelná široko daleko a díky fotkám se stane i vzpomínkou, která ti ho už navždy bude připomínat, 

V den "D" spolu strávíme 4 - 5 hodin, sejdeme se u mne ve studiu pod Vyšehradem, dáme si kávu nebo čaj a naplánujeme "Tvůj úžasný VIP den".                                                                                            V balíčku je terapie Access Facelift, jenž rozzáří  obličej a tělo, povídání o tom, co bys ráda změnila a pak chození po  Vyšehradě s mini výkladem a focením.                                                                                                                              
 A díky focení a přispění energie Vyšehradu se vžiješ do role modelky a začneš zářit široko daleko,  jako žena, jako "Královna".                 
Fotky ti budou připomínat tento úžasný den, fotky  jsou dělané mobilem, jsem fotograf amatér a focení je moje obrovská vášeň a dělá mi velikou radost.  Fotky se stanou nezapomenutelnou a  neopakovatelnou vzpomínkou na tento den.

Může to vytvořit život po kterém toužíš ?
Co když potom už nic nebude jako dřív ? 
Jaký prostor můžeme vytvořit, abys mohlo zářit  ?

Možnost zakoupení VOUCHERU - pro někoho nebo pro sebe ?
Cena - 4500,- kč
Možné je strávit tento den i s kamarádkou ve dvou a vybrat můžeme i jiné místo, které bude pro  tento den i pro tebe tím největším  přínosem.

Přikládám pár fotek, žen, které už vědí, jaké to je být "Královnou a modelkou". 
Ani jedna z nich není modelka, ale každá z nich se stala královnou a modelkou na jeden den a kdoví co jim to přinese do života dál. 
A tyto fotky jim navždy budou tento den připomínat a jen ony nejlépe vědí, jak si to užily,  jak se cítily a ten pocit už jim nikdo nevezme.
Fotky jsou neupravené, originál je jen jeden.