Dopřej si svůj VIP DEN 

a staň se

 Královnou a modelkou na jeden den    


Nech se opečovat  metodou Access Facelift a zažij focení, jako modelka.                                        DEN, KTERÝ  TI ZMĚNÍ ŽIVOT.  DEN, KDY VŠECHNO JE MOŽNÉ.
Zažij den, kdy si vezmeš volno ze své každodenní reality, den - který bude jen pro tebe. 
Káva nebo čaj, facelift rozzáří tvůj obličej a tělo,  jiskřivá energie a smích vytvoří prostor, kde všechno je možné,  tvoje energie bude nepřehlédnutelná široko daleko,  to vše se při focení stane skutečným důkazem a vzpomínkou na  vyjmečný den.

JSEM ZAKLADETELKOU TOHOTO PROJEKTU A ZVU TĚ DO PROSTORU, KDE MŮŽEŠ BÝT TOU, KTEROU JSI MOŽNÁ JEŠTĚ NIKDY NEBYLA. TOU, KTERÁ ZÁŘÍ ŠIROKO DALEKO. 

V den "D" spolu strávíme 4 - 5 hodin, sejdeme se u mne ve studiu pod Vyšehradem, dáme si kávu nebo čaj a naplánujeme "Tvůj úžasný VIP den".                                                                                            V balíčku je terapie Access Facelift, jenž rozzáří  obličej a tělo, povídání o úhlech pohledu na tebe a tvé tělo a co by bylo to, co bys ráda změnila, poté vycházka po Vyšehradě s mini výkladem a focením tebe, jako "modelky".                                                                                        Nezapomenutelným zážitkem bude focení, za přispění energie Vyšehradu a ty  jako modelka, budeš zářit široko daleko,  jako žena "Královna".                 
Fotky ti budou připomínat tento úžasný den, fotky  jsou dělané mobilem, nejsem fotograf, ale focení je moje vášeň a dělá mi obrovskou radost.  Fotky se stanou nezapomenutelnou a  neopakovatelnou vzpomínkou na tento den.

Může to vytvořit život po kterém toužíš ?
Co když potom už nic nebude jako dřív ? 
Jaký prostor můžeme vytvořit, aby tvoje ženství mohlo zářit  ?

Možnost zakoupení VOUCHERU - pro někoho nebo pro sebe ?
Cena - 4500,- kč
Možné je strávit tento den i s kamarádkou ve dvou a vybrat můžeme i jiné místo, které bude pro  tento den i pro tebe přínosem.

Přikládám pár fotek, žen, které už vědí, jaké to je být "Královnou a modelkou". 
Ani jedna z nich není modelka, ale každá z nich se stala královnou a modelkou na jeden den a kdoví co jim to přinese do života dál. 
A tyto fotky jim navždy budou tento den připomínat a jen ony nejlépe vědí, jak si to užily,  jak se cítily a ten pocit už jim nikdo nevezme.
Fotky jsou neupravené, originál je jen jeden.