KURZY ACCESS BARS    2023

  

  3.6. - sobota - Praha                                                                      23.6. - pátek - Praha

                

                  

                                                     

       Přihlášení

KURZ   ACCESS   BARS

         Možné je domluvit i individuální kurz na míru - stačí napsat a vše doladíme společně.

Kurz ACCESS BARS -  jednodenní kurz pro každého bez vyjímky, každý to zvládne, jen si stačí vybrat. Metoda, která vám může změnit život a to doslova, pokud budete chtít.

Jaké by to bylo žít život v radostí a mít nástroje k tomu, měnit to každý den, to co už nechceme ve svém životě, to co už pro nás nefunguje jednoduše pustit a rozproudit novou energii ?  Jaké možnosti tu jsou pro každého z nás ? Já už jsem si vybrala a vím co to je, žít radost a co vy ? Co si vyberete ?

Metoda, kterou se může naučit každý, kdo se pro to rozhodne. Metoda při které  pomocí jemných doteků 32 bodů na hlavě, dochází k uvolnění toho, co už pro vás v životě nefunguje a doslova čistí hlavu. Dochází i k hlubokému uvolnění a relaxu. Jednotlivé body na hlavě souvisí s oblastmi života a pomocí doteků těchto bodů se uvolnuje energie, která už nefunguje a aktivuje se nová energie. Odchází to, co už pro vás nefunguje. Při terapii ležíte oblečeni na lehátku a jen zavřete oči a uvolníte se.


Během dne dvakrát Barsy přijmete a dvakrát darujete. V ceně jsou skripta a návod, jak na to a certifikát o absolvování, drobné občerstvení po celý den.

Cena je daná společností Access Consciousness - 6300,- , děti 15-17 ti let a opakování - 3150,-, děti do 14 ti let zdarma.

Na kurz je nutné se objednat předem na telefon nebo email, pro více info pište nebo volejte

Vše co potřebujete s sebou je dobrá nálada, sebe a své tělo a cestou odložit všechna očekávání.

Těším se co společného můžeme vytvořit ?

Co jiného je možné ? Jak mít více radosti ve svém životě ? Vyberete si více pro sebe, bez ohledu na to co se děje okolo vás? Jaká kouzla a zázraky si pustíme do svého života ? Co třeba více zábavy ?