Harmonelo - střevní mikrobiom -  moje cesta k harmonii

25.07.2021

Moje cesta k harmonii. 

V březnu roku 2020 jsem si popálila obličej horkým olejem, při smažení jídla, díky rychlé reakci a měsíčkovému krému jsem se obešla bez puchýřů na obličeji. Následně asi po 14 dnech můj obličej pokryl  ekzém a jak si jistě dokáží mnozí představit nebylo to zcela jednoduché a příjemné. 

Pravdou je, že díky nástrojům Accesss Consciousness a díky pokládání otázek, pro více vědomí jsem to zvládala o mnoho lépe, však přisly  i chvíle, kdy to nebylo úplně jednoduché.  zkoušela jsem mastičky, doplňky a stále dokola, chvilku lépe a pak zas hůře, jak na houpačce. Dny utíkaly a já věděla, že něco jiného je možně, že do mého života přijde zázrak a stalo se.

V říjnu roku 2020, opravdu zázrakem do mého života vstoupilo Harmonelo a já si uvědomila, že to znám, už mi o tom kamarádka říkala a já neslyšela a nezajímala se o to. A když už je to podruhé, tak si o tom alespoň zjistím více informací.

A tak jsem začala pátrat, zjišťovat a ptát se, co přesně to je za sirupy, co to umí a co by to mohlo přinést mě a mému tělu. Zaregistrovala jsem se abych měla svůj  první balíček  levnější a nasadila jsem poloviční dávky čtyř základních produktů. Pomalu se můj stav začal zlepšovat a po dvou měsících to vypadalo velice nadějně. A najednou během dalších dvou měsíců se ekzém začal objevovat na celém těle, ano tělo se začalo čistit a tak to šlo ven všemi směry. A tak jsem pokračovala dál a po celou dobu jsem studovala a zjišťovala další a další informace ohledně střevního mikrobiomu a jeho vlivu na celé tělo. Jo věděla jsem, že vše se vším souvisí, nicméně jsem stále více a více nacházela nové a nové informace o propojení stavu střev s celým tělem a nová uvědomění,

Říká se, že střeva jsou naším druhým mozkem a to, co se za  posledních pár let prokazuje, že za většinu chorob i autoimunitních může střevní mikrobiom, za psychycké choroby, za kožní choroby a mnoho dalších a dalších propojení, které směřují i tam kde by to málokdo z nás čekal, někdy to trvá několik let než se to projeví a málokdo by řešil střeva a tak jako já původně, hledá co se dá.

A jelikož hlavním jedinečným a fenomenálním produktem firmy Harmonelo je mikrobiom test, přišlo mi uvědomění, že je na čase si ho udělat a  to je to, co mi prozradí, jak na tom jsou moje střeva a co je nejlepší přímo pro mě a mé tělo, a tak jsem koupila test, odeslala vzorek a čekala na výsledek. Výsledek dorazil koncem února 2021 a já ihned zakoupila sirupy podle doporučení a moje testování sirupů na míru začlo 1.3.2021, kdy můj ekzém byl téměř po celém těle. Nasadila jsem dávkování podle doporučení a čekala, co se bude dít.

A musím konstatovat, že už po prvním měsíci nastalo velké zlepšení a na některých částech těla ekzém ustupoval velice rychle. Jelikož jím tak jak vyhovuje mému tělu už několik let, tak v jídle jsem téměř nic nezměnila, byly to jen malé úpravy.

Nyní je to čtyři a půl měsíce, od testu, pokožka je téměř čistá, občas se něco objeví a mě vždy přijde uvědomění, co dalšího je možné ? A to další, co mi to přineslo, je to co bych nikdy nečekala, zhubla jsem k dnešnímu dni 5,5 kilo s naprostou lehkostí a hlavně, tam kde to nikdy nešlo, přes nohy a zadek a to je bonus, který si moc užívám a děkuji sobě, že jsem si to vybrala a zkusila.

S firmou Harmonelo jsem začala spolupracovat intenzivně a sdílím dál, jelikož vím, že mám v rukách poklad, který může uzdravit spousty dalších, kteří se potýkají s dlouholetými potížemi a hledají cestu ke zdraví. A též prevencí k dlouhodobému životu ve zdraví a bez chemie.

Každý máme svůj život ve svých rukách, to už vím a tak je na každém z nás, jaký život si vybereme a jak budeme žít. Jsem vděčná za tuto možnost a příležitost uzdravovat svět a dělat další volby pro sebe a své tělo.