Jmenuji se IVANA 


Propojila jsem všechny své vášně, kapacity, dary a talenty, veškerý svůj potenciál, který jsem dlouhá léta skrývala i  sama před sebou. 

 Mým posláním je učit ženy pečovat o své tělo a duši, zpomalit stárnutí bez chemie. Ukazovat, jak je možné změnit i to, co jsem si myslela, že není možné. Jak jsem se zbavila ekzému celého těla a zhubla 10 kilo, na partiích, kde mi to nikdy nešlo. A jak díky metodě Access Bars zrušit limity a omezení, které mi bránily žít život, který jsem  si přála žít.

Vše co dělám, mám na sobě vyzkoušeno a proto vím, že to funguje a tak to s klidným svědomím můžu nabídnout i vám. Nabízím i osobní individuální konzultace, péči a mentoring i on-line poradenství. Jsem také máma tří dospělých, úžasných kluků a manželka skvělého chlapa. 
Je mi 50 + a svůj život si užívám,  jsem královnou svého života a vybírám si žít život s radostí.                         
Nebylo to tak vždy a nikdy není pozdě začít, já vím co to je, nebýt sama sebou, dělat to, co chtějí ostatní a být tu pro každého a nejmíň pro sebe.
Snažit se nacpat do krabice, do které se nevejdeš a dělat to, co tě netěší.                               

Až s metodou ACCESS BARS se začaly dít zázraky a můj život se začal měnit.
                                                                                                                                                                       
Vždy jsem věděla, že něco jiného je možné a věřila na kouzla a zázraky.
 
Dnes už vím, že metoda ACCESS BARS, mi doslova změnila život.
Díky metodě Access Bars se otevřely nové možnosti a vše, co jsem vnímala, se začalo skládat jako puzzle.
Péče o tělo  začíná v hlavě. Prvním krokem ke všemu je naše nastavení a rozhodnutí něco změnit, udělat volbu a vykročit.

Vše v  životě  si tvoříme sami,  každá nová volba nám otevírá nové dveře nekonečných možností a vesmír nám "kryje záda", pokud si dovolíme tomu uvěřit.

Hlava a tělo je jeden celek, jedno bez druhého nefunguje, hlava je to co ovládá náš život a naše myšlenky tvoří naši realitu, ať  tomu věříte nebo ne, je to tak.

Každý, kdo chce, může stát na startovní čáře, být vědomým  tvůrcem své nové budoucnosti a žít svůj život s lehkostí a radostí. Každý máme jiný úhel pohledu, každý řešíme něco jiného. Pokud  100% věříme, že jsou tu jiné možnosti, pak můžeme změnit cokoli.

VŠE V MÉM ŽIVOTĚ KE MNĚ PŘICHÁZÍ S LEHKOSTÍ, RADOSTÍ a SLÁVOU.

Aby  péče o tělo byla kompletní, jak se říká, nic není náhoda, tak zatím, jako poslední kousek puzzle přišlo do mého života Harmonelo. Jak už název napovídá harmonelo - harmonizuje střevo - harmonizuje tělo.

A proto komplexní péče, díky Access Bars se čístí hlava a tělo a díky Harmonelu a masážím tělo a hlava.


Jakým přínosem můžu být pro VÁS ?
                  
                                                     

VYBERETE SI SEBE ?

ANO CHCI DOSTÁVAT INFORMACE O NOVINKÁCH