Jmenuji se IVANA 

Jsem máma tří dospělých, úžasných kluků a manželka skvělého chlapa. 
Je mi 57 let a už si svůj život užívám, jsem královnou svého života a předávám to dál.                      Velký podíl na tom má i metoda Access Bars, kterou jsem poprvé vyzkoušela v červnu roku 2018.
Nebylo to tak vždy, vím co to je nebýt sama sebou, dělat to co chtějí ostatní a být tu pro každého a nejmíň pro sebe, myslet na všechny okolo a pomáhat všem. 
Snažit se nacpat do krabice, do které se nevejdu.

Vždy jsem cítila a vnímala něco, co nebylo vidět, jen jsem tomu nerozuměla, nevěděla co s tím a nikdo mě nechápal. Chtěla jsem každému pomáhat a všem říkat, co cítím a divila se, že to nikdo nechápe. Dnes vím, jak jsem ubližovala především sobě, tím jak jsem chtěla vypadat, abych byla "správně",  být skvělá máma, skvělá manželka, partnerka,  kolegyně, kamarádka, skvělá ........... prostě ve všem, všechno zvládat,  dělat vše co se ode mne čeká, starat se o všechny okolo a hlavně při tom dobře vypadat a nikdy neselhat. 

No  bylo toho mnoho a své pravé já jsem zatlačila někam hluboko do sebe, pořádně, aby to nikdo náhodou neviděl, aby mě nikdo nemohl zranit a soudit.                                
Prošla jsem spousty kurzů a modalit a stále to nebylo, to ono.  
                                                                                                                                                                       Mé  úžasné děti byly mými velkými učiteli a zároveň i vysokou školou poznání.
Vždy jsem věděla, že něco jiného je možné.

V červnu roku 2018, jsem ukončila jednu  etapu svého  života a vydala se za svým snem, na dráhu masérskou - tenkrát jsem si to myslela.    
V tu samou dobu do mého života  vstoupila  metoda Access Bars, po mém prvním sezení jsem věděla, že něco je jinak, nevěděla jsem co, ale cítila jsem velikou změnu a hned si udělala kurz, abych tuto metodu mohla přidat k tomu co dělám a nabízet i svým klientům.                                                                A má cesta s Accessem pokračuje dál, mnoha dalšími kurzy,  já postupně přidala energetický facelift a mnoho  tělesných procesů a původní záměr být masérkou, dostalo úplně jiný směr a konečně to bylo to, co jsem cítila už dávno - péče o tělo pomocí  energie a  pomocí doteků.
 
Dnes už vím, že metoda ACCESS BARS, přišla v tu pravou chvíli, když jsem si začala plnit svůj sen a zapadla jako další kousek do obrazu, který jsem si začala malovat.

Vše v  životě  si tvoříme sami,  každá nová volba nám otevírá nové dveře nekonečných možností a vesmír nám "kreje záda", pokud si dovolíme tomu uvěřit.


Hlava a tělo je jeden celek, jedno bez druhého nefunguje, hlava je to co ovládá náš život a naše myšlenky tvoří naši realitu, ať  tomu věříte nebo ne, je to tak.
A právě metoda Access Bars, je to co hlavu čistí od všech bloků a omezení, zároveň pomáhá k hluboké relaxaci a zklidnění, a tělesné procesy uvolňují tělo a jeho bloky.
S pomocí nástrojů Access Consciousness je život lehčí a radostnější.

                                               
A každý, kdo chce, může stát na startovní čáře, být vědomým  tvůrcem své nové budoucnosti a žít svůj život s lehkostí a radostí. Každý máme jiný úhel pohledu, každý řešíme něco jiného. Pokud  100% věříme, že jsou tu jiné možnosti, pak můžeme změnit cokoli.

CO VŠE JE MOŽNÉ POMOCÍ ACCESS NÁSTROJŮ ZMĚNIT ? 

VŠE V MÉM ŽIVOTĚ KE MNĚ PŘICHÁZÍ S LEHKOSTÍ, RADOSTÍ a SLÁVOU.

A aby to bylo úplně kompletní, jak se říká, nic není náhoda, tak zatím, jako poslední kousek puzzle přišlo do mého života Harmonelo. Jak už název napovídá harmonelo - harmonizuje střevo - harmonizuje tělo.  Česká společnost, jejíž jedinečností je patentovaný MIKROBIOM TEST, který odhalí kondici, věk vašich střev a poměr jednotlivých kmenů a následně nastaví  tekutá probiotika a nebo vyrobí probiotika na míru každého jedince.

Společnost, která vyrábí vlastní produkty, podložené vědou a výzkumem, za kterými stojí pan doktor Petr Ryšávka. Probiotika na míru, na ozdravení střevního mikrobiomu a harmonii celého těla, na základě analýzy odběru ze stolice.                                                                                                       Málokdo třeba ví, že náš střevní mikrobiom ovlivňuje i to, jak se narodíme, jak se stravujeme, jak žijeme, avšak i to jak myslíme. A naopak co vše může ovlivnit, když naše střeva nejsou v harmonii. Střeva tvoří až 80 % imunity našeho těla. 

Čím více se o tuto problematiku zajímám, tím více mi to dává smysl. A proto jsem se stala součástí firmy Harmonelo a  pomáhám lidem žít zdravější, svobodnější a bohatší život. Vím, jaký poklad mám v rukách a jaký bonus to do budoucna je. 

A prevence a zdraví je to nejdůležitější pro náš kvalitní život.

A proto komplexní péče, díky Access se čístí hlava a tělo a díky Harmonelu tělo a hlava.

Mám ty dary a kapacity, mám ty nástroje, mám to vědomí a vím, že můžu.
Jakým přínosem můžu být pro VÁS ?
                  
                                                     

                                    VYBEREŠ SI SEBE ?