O mně

Jmenuji se Ivana 

Jsem máma tří dospělých, úžasných kluků a manželka skvělého chlapa.                                                  Prošla jsem spousty seminářů, kurzů, různých metod.  Před lety to začalo láskou k bylinkám a přírodnímu léčitelství, prvním kurzem Reiki I, a II, pak přišla homeopatie, aromaterapie, su-jok, neurorestart, kvantování ........   Dálší na řadě byl masérský kurz, kurz výživového poradenství, poznání úžasné houby Reishi a jejího využití, poté jsem se seznámila s Koncepcí Xany Bati  a v zápětí na to s úžasnými přírodními  produkty firmy Ramissio, pro zdraví. 
Vypadá to jako komplexní péče o tělo, bez chemie a skalpelu. To je to, co jsem zkoušela na sobě a své rodině a vím, že to funguje. Dělala jsem to  pro sebe, rodinu,  pár známých a čekala jsem na  ten správný čas, kdy se to stane a já budu vše, co mám ráda a co mne těší a naplňuje, dělat každý den, stále, a pro všechny, kteří chtějí. Ale, kdy nastane ten správný čas ? Až budu umět ještě tohle a tamto, až budu vypadat takhle, až, až ....... ? Vždyť  to taky nemusí být nikdy. Najednou se stalo něco, co může vypadat jako (ne)náhoda, jsem ten první, velký krok, udělala  bez plánu a přemýšlení, z minuty na minutu jsem skončila v práci,  po 15 ti letech a následovala svůj sen.  
Asi nastal ten pravý nebo správný čas ? Jen maličko se mi zdálo, že ještě něco chybí do mojí skládačky. Ano, ten kousek se objevil. To, co bylo tou poslední tečkou, je metoda ACCESS BARS.  Super, všechny kousky puzzle do sebe zapadly a obraz je celý.  A už teď vím, že to je to, co mi nadobro změnilo život a roztočilo ho na plné obrátky. Komplexní péče o tělo a duši, teď je to ono. Hlava, to je to, co chybělo v mé skládačce. A vlastně i ten nejdůležitější kousek celého obrazu. Hlavou všechno začíná a zároveň končí.  Pokud nefunguje hlava, nefunguje tělo, pokud nefunguje hlava, nejsme v pohodě,  jednoduše hlava ovládá náš život, naše emoce, nálady, nastavení, bloky, stresy a bolesti. A to vše,  je to, v čem nám Access Bars může být nápomocen. Nyní co znám metodu Access Bars a ostatní procesy Access Consciousness, vím s jakou lehkostí vše nepotřebné odchází  a život se stává radostným, nemusím se vracet do minulosti a pátrat, proč se to či ono stalo, prostě se to stalo.
A každý, kdo chce, může stát na startovní čáře své nové budoucnosti a žít svůj život s lehkostí a radostí. Každý máme jiný úhel pohledu, každý řešíme něco jiného. Pokud jen trochu chceme, můžeme změnit cokoli.

CO VŠE JE MOŽNÉ POMOCÍ ACCESS  BARS VYTVOŘIT ? 

VŠE V MÉM ŽIVOTĚ KE MNĚ PŘICHÁZÍ S LEHKOSTÍ, RADOSTÍ a SLÁVOU.


Zabývám se komplexní péčí o tělo a duši a využívám k tomu různé techniky.

MASÁŽE - masáže, kterými se zabývám jsou propojené s energií, pomáhají uvolňovat napětí a řeší vše co je třeba, uvolňuje se lymfa a působí blahodárně na celé tělo, při masáži využívám kombinaci různých technik, možná je i konkrétní masáž, vše je na domluvě a přání klienta, jedná se o energetické masáže.


ACCESS BARS - jsem certifikovaným praktikem metody, která změní naše vnitřní vnímání a účinně odblokuje, to co je třeba, ve všech oblastech života. Jedná se o jemné doteky  32 bodů na hlavě, jejichž aktivací se můžeme zbavit různých problémů, napětí, stresu, únavy, bolesti a nemocí.

ACCESS - TĚLESNÉ PROCESY - je známo přes 50 druhů tělesných procesů, několik druhů můžete vyzkoušet u mne. Jedná se o práci  s energií těla.

ACCESS - ENERGETIC FACELIFT - jak je možné cítit se skvěle, vypadat mladší a odvrátit příznaky stárnutí na obličeji i těle? A při tom se rozmazlovat, odpočívat a relaxovat? 


KONCEPCE  XANY BATI - jsem certfikovanou trenérkou -  Koncepce fyziologického modelování a omlazování obličeje a těla dle autorky Xany Bati ( zároveň jsem členkou Akademie Xany Bati ) - jedná se o metodu, kde vás naučím jednoduchá cvičení a techniky, kterými se  zbavujeme disbalancí  a omlazujeme obličej a tělo, pomocí svých rukou. A jejichž pomocí aktivujeme harmonii celého těla a jeho přirozenost.


KONZULTACE - ráda vám poradím v oblasti péče o tělo zevnitř , vyživy a očisty těla.  Neméně důležitá je i očista zevnitř.