O mně

JMENUJI SE IVANA 


Jsem máma tří dospělých, úžasných kluků a manželka skvělého chlapa.  
Každému z nás život připraví situace, které nejsou jednoduché, zkoušky, jež nás mají posílit, něco nového naučit a někam posunout. Jsem vděčná za vše co do mého života vstoupilo, nic nebyla náhoda, někdy to bylo náročně, někdy ještě více a díky tomu jsem jaká jsem.
Vždy jsem  věřila  sobě,  své intuici,  energii  a přírodě.
Mé začátky byly o bylinkách, homeopatii, aromaterapii, prvním kontaktem s energií byl kurz Reiki I a II, poté neurorestart, kvantování, su-jok, následoval kurz výživového poradenství, masérský kurz, Koncepce Xany Bati,  přírodní produkty firmy Ramissio a využití úžasné houby Reishi. Vše přišlo do mého života z nějakého důvodu,  nic  nebyla  náhoda, to už teď vím.
Když člověk naslouchá a vnímá, přijde do cesty to, co , to co nám ukáže, jak dál, jakým směrem, i když někdy velkým obloukem,  jen to chce kráčet s otevřenýma očima a dívat se i okolo sebe.
Do mého života, v červnu roku 2018, vstoupila metoda Access Bars, během toho roku se stalo neskutečně mnoho, s odstupem času mohu říci, že můj život se doslova otočil naruby.
Nyní  je to rok, co jsem skončila po 15 letech v práci a vydala se na sólovou dráhu, což mi umožňuje dělat, to co mě baví  a to co mám ráda. Učit klienty naslouchat svému tělu, zamyslet se nad tím, proč se nám něco děje nebo bolí, předávat své zkušenosti a být tu pro ty, kteří chtějí.
Dnes už vím, že metoda ACCESS BARS, přišla v tu pravou chvíli, kdy jsem si začala plnit svůj sen.


Hlava a tělo je jeden celek, jedno bez druhého nefunguje, hlava je to co ovládá náš život, ať  tomu věříte nebo ne, je to tak.
A právě metoda Access Bars, je to co hlavu čistí od všech bloků a omezení, zároveň pomáhá k hluboké relaxaci a zklidnění.

                                               
A každý, kdo chce, může stát na startovní čáře, být tvůrcem své nové budoucnosti a žít svůj život s lehkostí a radostí. Každý máme jiný úhel pohledu, každý řešíme něco jiného. Pokud jen trochu chceme a věříme můžeme změnit cokoli.

CO VŠE JE MOŽNÉ POMOCÍ ACCESS  BARS VYTVOŘIT ? 

VŠE V MÉM ŽIVOTĚ KE MNĚ PŘICHÁZÍ S LEHKOSTÍ, RADOSTÍ a SLÁVOU.


Zabývám se komplexní péčí o tělo a duši a využívám k tomu různé techniky.

MASÁŽE - masáže, kterými se zabývám jsou propojené s energií, pomáhají uvolňovat napětí a řeší vše co je třeba, uvolňuje se lymfa a působí blahodárně na celé tělo, při masáži využívám kombinaci různých technik, možná je i konkrétní masáž, vše je na domluvě a přání klienta. 


ACCESS BARS - jsem certifikovaným praktikem metody, která změní naše vnitřní vnímání a účinně odblokuje, to co je třeba, ve všech oblastech života. Jedná se o jemné doteky  32 bodů na hlavě, jejichž aktivací se můžeme zbavit různých problémů, napětí, stresu, únavy, bolesti a bloků.

ACCESS - TĚLESNÉ PROCESY - je známo přes 50 druhů tělesných procesů, několik druhů můžete vyzkoušet u mne. Jedná se o práci  s energií těla.

ACCESS - ENERGETIC FACELIFT - jak je možné cítit se skvěle, vypadat mladší a odvrátit příznaky stárnutí na obličeji i těle? A při tom se rozmazlovat, odpočívat a relaxovat? 


KONCEPCE  XANY BATI - jsem certfikovanou trenérkou -  Koncepce fyziologického modelování a omlazování obličeje a těla dle autorky Xany Bati ( zároveň jsem členkou Akademie Xany Bati ) - jedná se o metodu, kde vás naučím jednoduchá cvičení na kalibraci těla a techniky, kterými se  zbavujeme disbalancí.  A omlazujeme obličej a tělo, a to jen  pomocí svých rukou. A též aktivujeme harmonii celého těla a jeho přirozenost.


KONZULTACE - ráda vám poradím v oblasti péče o tělo zevnitř , vyživy a očisty těla.  Neméně důležitá je i očista zevnitř.