JMENUJI SE IVANA Jsem máma tří dospělých, úžasných kluků a manželka skvělého chlapa. 
Kouzla a magie mne provázejí celým mým životem,  jsem divná,  jsem jiná,  pro někoho blázen,  pro někoho čarodějka,  pro někoho anděl,  pro někoho málo a pro někoho moc, ano a možná i víc, to všechno jsem já. 

Vždy jsem cítila a vnímala něco, co nebylo vidět, jen jsem tomu nerozuměla, nevěděla co s tím a nikdo okolo to nechápal. Chtěla jsem každému pomáhat a všem říkat, co cítím. Dnes vím, jak jsem ubližovala především sobě, tím jak jsem chtěla vypadat, abych byla "správně", být skvělá máma, skvělá manželka, skvělá partnerka, skvělá ........... prostě ve všem, všechno zvládat, hlavně při tom všem skvěle vypadat, dělat vše co se ode mne čeká, starat se o všechny okolo a také o sebe, protože já musím jít příkladem, no  bylo toho moc a své pravé já jsem zatlačila někam hluboko do sebe, pořádně, aby to nikdo náhodou neviděl, aby mě nikdo nemohl zranit a soudit.                                
Prošla jsem spousty kurzů a modalit a stále to nebylo, to ono.  Od Reiki, kvantovky, neurorestartu, masérského kurzu, výživového poradenství  a mnoho dalších.  

 Mé  úžasné děti byly mými velkými učiteli a zároveň i vysokou školou poznání, 

V červnu roku 2018, jsem ukončila jednu  etapu svého  života a vydala se za svým snem, na dráhu masérskou, tehdy jsem si to ještě myslela.    
V tu samou dobu do mého života  vstoupila  metoda Access Bars, po mém prvním sezení jsem věděla, že něco je jinak, nevěděla jsem co, ale cítila jsem velikou změnu a hned si udělala kurz, abych tuto metodu mohla přidat k tomu co dělám a nabízet i svým klientům. A má cesta s Accessem pokračovala mnoha dalšími kurzy já postupně přidala energetický facelift a mnoho  tělesných procesů a původní záměr být masérkou, dostalo úplně jiný rozměr a konečně to bylo to , co jsem cítila už dávno - energetické masáže na jiné úrovni.
 
Dnes už vím, že metoda ACCESS BARS, přišla v tu pravou chvíli, když jsem si začala plnit svůj sen a zapadla jako další kousek do obrazu, který jsem si začala malovat podle svého.

Vše v mém životě jsem si vytvořila, to už dnes vím, každá nová volba nám otevírá nové dveře nekonečných možností a vesmír nám "kreje" záda, když si dovolíme tomu uvěřit.


Hlava a tělo je jeden celek, jedno bez druhého nefunguje, hlava je to co ovládá náš život a myšlenky tvoří naši realitu, ať  tomu věříte nebo ne, je to tak.
A právě metoda Access Bars, je to co hlavu čistí od všech bloků a omezení, zároveň pomáhá k hluboké relaxaci a zklidnění, a tělesné procesy uvolňují tělo a jeho bloky.
S pomocí nástrojů Access Consciousness je život lehčí a radostnější.

                                               
A každý, kdo chce, může stát na startovní čáře, být vědomým  tvůrcem své nové budoucnosti a žít svůj život s lehkostí a radostí. Každý máme jiný úhel pohledu, každý řešíme něco jiného. Pokud  100% věříme, že jsou tu jiné možnosti, pak můžeme změnit cokoli.

CO VŠE JE MOŽNÉ POMOCÍ ACCESS NÁSTROJŮ ZMĚNIT ? 

VŠE V MÉM ŽIVOTĚ KE MNĚ PŘICHÁZÍ S LEHKOSTÍ, RADOSTÍ a SLÁVOU.

A aby to bylo úplně kompletní, jak se říká, nic není náhoda, tak zatím, jako poslední kousek puzzle přišlo do mého života Harmonelo. Jak už název napovídá harmonelo - harmonizuje - harmonizuje tělo.  Česká společnost, která vyrábí vlastní produkty, podložené vědou a výzkumem, za kterými stojí pan doktor Petr Ryšávka. Tekuté sirupy na harmonizaci střevního mikrobiomu a harmonizaci celého těla. Málokdo třeba ví, že náš střevní mikrobiom může ovlivnit i to, jak se narodíme, jak se stravujeme, jak žijeme, avšak i to jak myslíme. A naopak co vše může ovlivnit, když naše střeva nejsou v harmonii. Je možné si nechat udělat i mikrobiom test, kde se ukáže v jaké kondici jsou vaše střeva.

Čím více se o tuto problematiku zajímám a studuji spojitosti, tím více mi to dává smysl. A proto jsem se stala součástí firmy Harmonelo a doporučuji s radostí svým klientům, vím, jaký poklad to do budoucna je. A prevence je to nejdůležitější pro naši imunitu a kvalitní život.

A proto komplexní péče, díky Access se čístí hlava a tělo a díky Harmonelu tělo a hlava.

Mám ty dary a kapacity, mám ty nástroje, mám to vědomí a vím, že můžu, když si to vyberete
                  
                                                     

                                        Jsem tu pro vás