O mně

JMENUJI SE IVANA 


Jsem máma tří dospělých, úžasných kluků a manželka skvělého chlapa. 
Kouzla a magie mne provázejí celým mým životem,  jsem divná,  jsem jiná,  pro někoho blázen,  pro někoho čarodějka,  pro někoho anděl,  pro někoho málo a pro někoho moc, ano a možná i víc, to všechno jsem já. 

Vždy jsem chtěla všem pomáhat, každého léčit a už dávno vím, že to nefunguje, pokud si to nevybere i ten koho se to týká. Mám ty dary a  kapacity, mám ty nástroje, mám to vědomí a vím, že můžu, když si to někdo vybere.

Vše přišlo do mého života z nějakého důvodu,  nic  nebyla  náhoda a díky tomu jsem jaká jsem a jsem za vše vděčná . 

V červnu roku 2018, vstoupila do mého života metoda Access Bars, od mé první zkušenosti  se stalo neskutečně mnoho, s odstupem času mohu říci, že můj život se doslova otočil naruby.   
 
Dnes už vím, že metoda ACCESS BARS, přišla v tu pravou chvíli, když jsem si začala plnit svůj sen a zapadla jako další kousek do obrazu, který jsem si začala malovat podle svého.


Hlava a tělo je jeden celek, jedno bez druhého nefunguje, hlava je to co ovládá náš život a myšlenky tvoří naši realitu, ať  tomu věříte nebo ne, je to tak.
A právě metoda Access Bars, je to co hlavu čistí od všech bloků a omezení, zároveň pomáhá k hluboké relaxaci a zklidnění.  S pomocí nástrojů Access Consciousness je život lehčí a radostnější.

                                               
A každý, kdo chce, může stát na startovní čáře, být vědomým  tvůrcem své nové budoucnosti a žít svůj život s lehkostí a radostí. Každý máme jiný úhel pohledu, každý řešíme něco jiného. Pokud  100% věříme, že jsou tu jiné možnosti, pak můžeme změnit cokoli.

CO VŠE JE MOŽNÉ POMOCÍ ACCESS  BARS VYTVOŘIT ? 

VŠE V MÉM ŽIVOTĚ KE MNĚ PŘICHÁZÍ S LEHKOSTÍ, RADOSTÍ a SLÁVOU.


Zabývám se komplexní péčí o tělo a duši a využívám k tomu různé techniky.