PORADENSTVÍ - VÝŽIVA + ZDRAVÍ

MIKROBIOM TEST

základem je vědět, jak na tom náš střevní mikrobiom je

MIKROBIOM TEST - jedinečný patentovaný mikrobiom test, který vám toho o vašich střevech prozradí mnoho. Naše střeva obsahují  tisíce  kmenú, poměry jednotlivých kmenú nám ukáží  například  dúvod proč nelze i přes veškerou snahu zhubnout, dozvíme se věk našich střev, celkovou kondici střevní mikrobioty.  Nerovnováha střev způsobuje únavu, nespavost, nadváhu, opakované záněty, opakované nemoci, nafouklé břicho, prújmy nebo zácpy, pálení žáhy, přílišné chutě na sladké, nefunkční lymfatický systém, a mnoho dalších i autoimunitních onemocnění.

Test si múžete udělat v klidu doma a ze zaslaněho vzorku stolice vám v naší laboratoři provedeme analýzu a doporučí se  vhodná probiotika a prebiotika. 

Zdravá střeva = zdravé tělo

Odkaz na objednání  testu níže.


Harmonelo - sirupy co dávají těla do kupy

                                                                                                            Základem harmonie a zdraví  těla je čisté vnitřní prostředí  -  střevní mikrobiom v rovnováze.

Sama jsem si prošla postupným eliminováním potravin přes vegetariánství, veganství až k RAW stravě a následně přidáváním a zkouškou co mému tělu dělá dobře a co ne. Avšak až díky mikrobiom testu jsem zjistila, že kmeny, které nebyly přínosem převažovaly a díky sirupům se srovnal poměr a já se zbavila ekzému, který mne doslova trápil rok a navíc zhubla několik kilo úplně s lehkostí.

Střeva - ne nadarmo se říká, že je naším druhým mozkem. Co vše ovlivňuje harmonii střev a naopak, co vše ovlivňuje , pokud nejsou střeva v harmonii .

Kolik neduhů může odejít, tím že vyčistíme a zharmonizujeme střevní mikrobiom ?

Málokdo ví, že střevní mikrobiom ovlivňuje i to, jak se člověk narodí a jak žije ? Není to jen o jídle, je to i životním stylu a psyché, jak říká funkční lékař Jan Vojáček.

Někdy nestačí jen " zdravě žít ",  záleží hlavně na tom jaké poměry kmenů máme ve svých střevech .

Velikým přínosem je mikrobiom test, který vám odhalí věk střevního mikrobiomu, jeho celkovou kondici a poměr jednotlivých kmenů a doporučí vhodně sirupy, pro harmonii.  Tento test si múžete objednat níže.


https://ivanka.harmonelo.shop/

HARMONELO - přírodní sirupy na bázi čekankové vlákniny, slazeno stévií, s mnoha přidanými bonusy v podobě vitamínů , antioxidantů.........                                                                                  LACTO - COLOSTRUM - FLEXI - LIFE - PROBIO - VITALITY - BIFI - CBD.

Více informací v následujícím  15 minutovém videjku o produktech 

https://Ivanka.harmonelo.video/produkty


Pokud máme čisté vnitřní prostředí, nemusíme se vzdávat ůplně všeho. Někdy stačí jen málo a vše může být úplně jinak, můžeme se zbavit potíží a neduhů, které nás trápily roky. 

Základ zdraví jsou čistá střeva a to je první krok k novému tělu.  Následující video o firmě, možnostech a produktech.


https://ivanka.harmonelo.video/


INTUITIVNÍ JÍDELNÍČKY - každý jsme jiný a proto nefunguje jeden návod pro všechny a tak je důležité co je přínosem pro vaše tělo.

Sama jsem si prošla postupným eliminováním  potravin přes vegetariánství, veganství až k RAW stravě a následně přidáváním a zkouškou co mému tělu dělá dobře a co ne. Avšak až díky mikrobiom testu jsem zjistila, že kmeny, které nebyly přínosem pevažovaly a  díky sirupům se srovnal poměr a  já  se zbavila ekzému, který mne doslova trápil rok a navíc zhubla několik kilo úplně s lehkostí.

A bude mi ctí být průvodcem na vaší cestě ke zdraví.
                         JUST NAHRIN - švýcarská kvalita

                                           Jsem odborný poradce firmy JUST a NAHRIN

Pokud vás zajímá  švýcarská kvalita v podobě produktů pro  tělo zvenku i zevnitř,  jsem tu pro vás. Produkty sama používám přes 20 let a ráda předám své rady a zkušenosti.


Respekt k přírodě

Záruka kvality

Švýcarské produkty