Harmonelo - sirupy co dávají těla do kupy a probiotika vyrobená na míru

Naší imunitu ovlivňuje až z 80% střevní mikrobiom (naše střeva) a proto harmonie střev je základem našeho zdraví.

JAK JSEM SE DÍKY PROBIOTIKÚM NA MÍRU ZBAVILA EKZÉMU CELÉHO TĚLA A ZHUBLA 10 KILO S LEHKOSTÍ.


STŘEVNÍ MIKROBIOM TVOŘÍ AŽ 80% NAŠÍ IMUNITY - NE NADARMO SE MU ŘÍKÁ DRUHÝ MOZEK A EXISTUJE KOMUNIKAČNÍ CESTA MEZI  STŘEVEM  A MOZKEM.

Všechno začíná ve střevech, říkal už HIPOKRATES, proto je nutné harmonizovat střevní mikrobiom a díky tomu se harmonizuje tělo. Za Harmonelem stojí pan doktor Petr Ryšávka, jeho vědecký tým a výzkum.

Jedinečným a patentovaným produktem je MIKROBIOM TEST,  sirupy na bázi probiotických kmenů na harmonii střev a probiotika vyrobená na míru každého jedince.

MIKROBIOM TEST vám prozradí, jak jsou na tom vaše střeva, poměr kmenů Firmicutes a Bacteriodetes, které vypovídají o tom, zda máte sklon k nadváze nebo štíhlosti,  počet laktobacilů a bifidobakterií, prozradí vám věk vašeho střevního mikrobiomu a  celkovou kondici. A na základě výsledků testu vám doporučíme sirupy na míru, které dají harmonizují tělo.

Sirupy jsou slazené stévií, základem je čekanková vláknina a tudíž jsou vhodné i pro diabetiky a alergiky.

Na trhu je mnoho probiotik, ale sirupy Harmonelo jsou jsou vytvořeny speciální metodou tzv. " tyndalizací ", díky níž se dostanou uspané, tam kam mají a  proto mají vysokou účinnost a fenomenální výsledky.

https://Ivanka.harmonelo.video


   Novinka - probiotika vyrobená na základě výsledku mikrobiom testu,         každému jedinci na míru - kůra na půl roku nebo na rok.                                                                                             

6-měsíční probiotická kúra (doplněk stravy), která se skládá z molekulárně biologické analýzy lidského mikrobiomu a ručně vyrobeného individuálního probiotického preparátu. Součástí jsou 2ks balení prebiotického mixu HARMONELO PREBIO a 6ks dóz HARMONELO BUTYRATE.

Na základě analýzy vzorku vaší stolice sestavíme report o stavu vašeho mikrobiomu a s výsledkem vás seznámíme. Individuální probiotikum vyrobíme na míru vzhledem k výsledkům analýzy a s respektem k potřebám vašeho mikrobiomu.

Probiotikum uložené v enterosolventní tobolce, ve speciální aluminiové dóze, vám pošleme v dostatečném množství vhodné k 6 měsíční kúře. Každá vyrobená šarže doplňku stravy obsahuje originální složení dle konkrétního stavu mikrobiomu spotřebitele. 

Roční probiotická kúra, která se skládá ze sekvenační analýzy lidského mikrobiomu a ručně vyrobeného individuálního probiotického preparátu. Součástí jsou 4ks prebiotického mixu HARMONELO PREBIO a 12ks dóz HARMONELO BUTYRATE. V rámci celoroční kúry budou realizovány 2 anylýzy mikrobiomu - první na začátku kúry a druhá, srovnávací, v polovině kúry pro výrobu druhé poloviny probiotik.


                                                                                    Základem harmonie a zdraví  těla je čisté vnitřní prostředí  -  střevní mikrobiom v rovnováze.  

Sirupy HARMONELO jsem začala užívat, abych se zbavila ekzému, který mne trápil téměř dva a půl roku.                               Sama jsem si prošla ve svém životě mnohými dietami ( dnes už vím, že nic takověho nefunguje). Přechod na  vegetariánství, veganství až k RAW stravě a  následně zkoumáním, co a jak funguje na mé tělo a vnímání toho, co je pro moje tělo přínosem a co ne.                                      

Až díky MIKROBIOM TESTU jsem zjistila, že kmeny, které doslova vyždímaly vše, co jsem snědla převažovaly v mém střevě a některé úplně chyběly, díky sirupům se srovnal jejich poměr a já se zbavila ekzému celého těla a navíc jsem se zbavila 10 kil  úplně s lehkostí, bez změny stravy a hlavně tam, kde se mi to nikdy nedařilo.

STŘEVO = NÁŠ DRUHÝ MOZEK                                                          

Kolik neduhů může odejít, tím že vyčistíme a zharmonizujeme střevní mikrobiom ?

Potíže s trávením, nefunkční lymfa, psychycké potíže, nepravidelná stolice, průjmy, zácpy, autoimunitní onemocnění, špatný metabolismus, kožní potíže, nadváha, podváha, hemeroidy, alergie a intolerance, častá onemocnění a mnoho dalších, může mít mnoho společného.

Chceš-li se více vzdělat, pak doporučuji knihu - ZDRAVÁ STŘEVA - Justin a Erika Sonnenburgovi.

Málokdo ví, že střevní mikrobiom ovlivňuje i to, jak se člověk narodí a jak žije ? Není to jen o jídle, je to i životním stylu a psyché, jak říká funkční lékař Jan Vojáček.

Někdy nestačí jen " zdravě žít " , záleží hlavně na tom jaké poměry kmenů máme ve svých střevech a jaké myšlenky a stresy si pouštíme do svého života.


Na odkazu je možné si objednat produkty a pro získání 25% slevy zadejte ID - 106212, při  nákupu balíčku další sleva 25%.

https://ivanka.harmonelo.video/shop


HARMONELO - přírodní sirupy na bázi čekankové vlákniny, slazeno stévií, s mnoha přidanými bonusy v podobě vitamínů , antioxidantů......... 

PROBIO - základní sirup na ozdravení střev                                            LACTO  +  BIFI  =  podávat nejlépe po výsledku z testu                 COLOSTRUM - tekuté zlato, na posílení imunity - vit.D a K, koenz. Q10, kurkuma, selen                                                                

CBD -  - konopný olej, omega 3, vit. B6, zázvor                              

LIFE - život - přírodní nakopávač - plný antioxidantů, vitamínů a  minerálů                                                                                               

 FLEXI - pohybový aparát, nehty, klouby, šlachy, vlasy, pokožka -   kolagen, MSM, glukosamin, boswelia serata                              

 VITALITY - kudy teče tudy čistí - aloe vera, vit.C, aktivní enzymy  SLIM - redukce váhy pod kontrolou - opuncie, ženšen, koenzym Q10, chrom, L-karnitin, monakolin K.

Více informací v následujícím  15 minutovém videjku o produktech 

https://Ivanka.harmonelo.video/produkty


Pokud máme čisté vnitřní prostředí, nemusíme se vzdávat ůplně všeho. Někdy stačí jen málo a vše může být úplně jinak, můžeme se zbavit potíží, nemocí a kil, které nás trápily roky. 

Základ zdraví jsou čistá střeva a to je první krok k novému tělu. 

 Následující video o firmě, produktech a možnostech.

JAK ŽÍT ZDRAVÝ, SVOBODNÝ a BOHATÝ ŽIVOT


https://ivanka.harmonelo.video/


Každý jsme jiný a proto nefunguje jeden návod pro všechny a tak je důležité, to co je přínosem pro naše tělo a to získáme díky individuálního přístupu.

Sama jsem si toho na sobě vyzkoušela tolik, že už vím a mohu vám být přínosem. 

Ano zkoušíme cokoli, abychom dosáhli toho co si přejeme, pokus - omyl, vy už nemusíte, pokud dáte  do kupy váš  střevní mikrobiom, vaše tělo vám poděkuje, zbaví se toho co vás trápí možná už  roky a ziskáte váhu, kterou jste možná nikdy neměli. 

V případě zájmu mi bude ctí být VAŠÍM průvodcem na cestě ke ZDRAVÍ  SVOBODĚ A BOHATSTV´Í