Harmonelo - sirupy co dávají těla do kupy

   ZÁKLADEM   JE  MIKROBIOM  TEST

MIKROBIOM TEST Z POHODLÍ DOMOVA

Naším top produktem je mikrobiom test, který si můžete objednat na odkazu zde a při registraci zdarma máte slevu.

https://ivanka.harmonelo.video/shop

Mikrobiom test vám prozradí, jak jsou na tom vaše střeva, jaké kmeny převažují a kterých je naopak nedostatek, prozradí vám věk vašeho střevního mikrobiomu a též celkovou kondici. A na základě výsledků vám doporučíme sirupy, které dají vše do kupy.

Střevní mikrobiom se podílí až z 80% na celkové imunitě těla.

A proto jeho harmonie je to nejdůležitější pro náš život.                                                                                                   Základem harmonie a zdraví  těla je čisté vnitřní prostředí  -  střevní mikrobiom v rovnováze.  

Sama jsem si prošla postupným eliminováním potravin přes vegetariánství, veganství až k RAW stravě a následně přidáváním a zkouškou co mému tělu dělá dobře a co ne. Avšak až díky mikrobiom testu jsem zjistila, že kmeny, které nebyly přínosem převažovaly a díky sirupům se srovnal poměr a já se zbavila ekzému, který mne doslova trápil rok a navíc zhubla několik kilo úplně s lehkostí.

Střeva - ne nadarmo se říká, že jsou naším druhým mozkem. Co vše ovlivňuje harmonii střev a naopak, co vše ovlivňuje , pokud nejsou střeva v harmonii . 80% imunity má na starosti střevní mikrobiom.

Kolik neduhů může odejít, tím že vyčistíme a zharmonizujeme střevní mikrobiom ?

Málokdo ví, že střevní mikrobiom ovlivňuje i to, jak se člověk narodí a jak žije ? Není to jen o jídle, je to i životním stylu a psyché, jak říká funkční lékař Jan Vojáček.

Někdy nestačí jen " zdravě žít ",  záleží hlavně na tom jaké poměry kmenů máme ve svých střevech .

Velikým přínosem je mikrobiom test, který vám odhalí věk střevního mikrobiomu, jeho celkovou kondici a poměr jednotlivých kmenů a doporučí vhodně sirupy, pro harmonii.  Tento test si múžete objednat níže.


Na odkazu můžete objednat produkty a při registraci, která je zdarma máte slevu 20% a při nákupu balíčku 3+1 čtvrtá lahvička zdarma.

https://ivanka.harmonelo.video/shop


HARMONELO - přírodní sirupy na bázi čekankové vlákniny, slazeno stévií, s mnoha přidanými bonusy v podobě vitamínů , antioxidantů.........                                                                                  LACTO - COLOSTRUM - FLEXI - LIFE - PROBIO - VITALITY - BIFI - CBD.

Více informací v následujícím  15 minutovém videjku o produktech 

https://Ivanka.harmonelo.video/produkty


Pokud máme čisté vnitřní prostředí, nemusíme se vzdávat ůplně všeho. Někdy stačí jen málo a vše může být úplně jinak, můžeme se zbavit potíží, nemocí a kil, které nás trápily roky. 

Základ zdraví jsou čistá střeva a to je první krok k novému tělu.  Následující video o firmě, možnostech a produktech.


https://ivanka.harmonelo.video/


INTUITIVNÍ JÍDELNÍČKY - každý jsme jiný a proto nefunguje jeden návod pro všechny a tak je důležité co je přínosem pro vaše tělo.

Sama jsem si na sobě vyzkoušela několik diet, které nefungují, jíst málo a nebo být striktně na veganské, vegetariánské nebo Raw stravě, ano zkoušíme cokoli, abychom dosáhli toho co si přejeme, pokus - omyl, vy už nemusíte, pokud dáte do kupy svůj  střevní mikrobiom, vaše tělo vám poděkuje, zbaví se toho co vás trápí možná roky a ziskáte váhu, kterou jste možná nikdy neměli. 

A mně bude  ctí být průvodcem na vaší cestě ke zdraví.